• ТВі погасив 4,1 млн грн боргу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 25 вересня 2012 року
Телеканал ТВі вчора погасив борг перед податковою службою в розмірі 4,1 млн грн, повідомляється на сайті ТВі.

Необхідну суму телеканал збирав 10 днів. За цей період кошти на рахунок ТВі перерахували близько 11 тис. людей. Причому половину грошей (2 млн) надала в допомогу Об'єднана опозиція «Батьківщина» зі свого передвиборчого фонду.

У свою чергу Державна податкова служба (ДПСУ) на своєму порталі привітала виконання зобов'язання ТВі перед державою. Але в той же час зазначила, що стягує податкові платежі разом зі штрафними санкціями не на свою користь, а в державний та місцевий бюджети.

«Податкова служба діє виключно в інтересах країни. Правомірність претензій із боку держави до телеканалу ТВі підтверджена рішенням українського суду і результатами судових експертиз Міністерства юстиції України», ― наголошується в заяві ДПСУ.

Податкова служба також підкреслила, що ніколи не ставила жодних вимог щодо редакційної політики ТВi і не втручалася в діяльність його журналістів.

Після сплати «всенародного боргу», як його назвали в ЗМІ, на рахунку у телеканалу залишилося близько 750 тис. грн допомоги. Однак «благодійний рахунок» ТВі тримає відкритим, оскільки канал зазнає мільйонних збитків через зняття в кабельних мережах.

Телеканал висловлює подяку всім громадянам, хто перерахував пожертвування, наголошується в повідомленні ТВі.
Підписатися:

Коментарі