• В Україні хочуть створити державного оператора телекомунікацій

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 25 вересня 2012 року

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), вчора оприлюднила проект створення нового оператора зв'язку в національній інформаційно-комунікаційній інфраструктурі України (НІКІ), об'єднавши різні держпроекти у сфері інформатизації, повідомляє сайт відомства.Держпідприємство буде організовано, найімовірніше, на базі нещодавно приватизованого «Укртелекому», оскільки створення «з нуля» нового оператора економічно недоцільно, наголошується в документі.

Державний оператор телекомунікацій дозволить забезпечити повсюдний доступ громадян країни до сучасних телекомунікаційних послуг та сформувати єдиний інформаційний простір органів влади. На єдиній базі НІКІ планують надавати населенню послуги інтернету, фіксованого, мобільного та IP-телефонії, координувати діяльність держорганів, організацій, підприємств та установ, надавати послуги і електронну обробку даних з їхнього боку.

НКРСІ винесе проект цього акту на громадське обговорення. Офіційний сайт відомства буде приймати зауваження і пропозиції щодо опублікованого документу до 30 жовтня 2012 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...