• Українці розпочали акцію протесту проти закону про наклеп

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 25 вересня 2012 року
Сьогодні вранці в Україні стартувала онлайн-акція протесту проти ухвалення закону «про наклеп», ініційована MediaSapiens.

Щоб не допустити ухвалення суперечливого закону, інтернет-акцію підтримало багато видань мережі. Вони розмістили на своїх головних сторінках чорні заставки із закликом: «Захисти своє право знати. Скажи „Ні“ закону про наклеп».

Клік по нижньому посиланню банера веде на сторінку з контактами депутатів, які проголосували за даний законопроект.

«Ми проти законопроекту, який запроваджує покарання за наклеп у вигляді позбавлення волі від двох до п'яти років. Упевнені, що цей законопроект позбавить свободи слова країну, оскільки змусить багатьох журналістів відмовитися від всякої критики на адресу чинної влади через те, що критика може бути згодом витлумачена як „наклеп“. Ми також впевнені, що цей закон буде використовуватися вибірково проти журналістів, які публікують критичні статті на адресу влади», ― пише MediaSapiens.

Нагадаємо, 18 вересня 2012 р. депутати ВР прийняли документ про внесення до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України змін, стосовно посилення відповідальності за посягання на гідність, честь та ділову репутацію людини.
Підписатися:

Коментарі