• Журавський відкликав свій проект закону про «наклеп»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 26 вересня 2012 року
Народний депутат України Віталій Журавський відкликав із ВР свій законопроект про «наклеп», повідомляє сайт Партії Регіонів.

«Виходячи з державних інтересів і враховуючи всі обставини, я вирішив відкликати запропонований мною законопроект. Розумію, що напередодні парламентських виборів будь-яка ініціатива буде сприйматися з побоюванням і недовірою», ― сказав Журавський.

Однак він зазначив, що не змінив своїх поглядів щодо проблеми відповідальності за посягання на гідність, честь та ділову репутацію людини. «Я зняв сьогодні це питання юридично, але не політично, і залишаюся на тих же переконаннях: в українському суспільстві давно назріло питання необхідності посилення відповідальності за наклеп стосовно кожного громадянина, а не тільки політика», ― пояснив регіонал.

Журавський також заявив про намір організувати після виборів широке обговорення свого законопроекту і знову внести його в парламент.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Янукович на прес-конференції з журналістами в Нью-Йорку заявив, що внесення до Верховної Ради законопроекту № 11013 про «наклеп» є помилкою.

Думку Януковича підтримав і віце-прем'єр Сергій Тігіпко. У свою чергу голова Комітету Верховної Ради з питань правосуддя Сергій Ківалов поділяє точку зору Журавського та вважає, що відкликання резонансного законопроекту напередодні виборів «заспокоїть суспільство».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...