• Янукович: відносини України з США і ЄС після виборів отримають новий імпульс

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 26 вересня 2012 року
Вибори до Верховної Ради дадуть новий імпульс розвитку відносин України з США та країнами ЄС. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович на брифінгу з журналістами в Нью-Йорку.

«Закінчаться вибори і почнуться нові, відновлені відносини зі Сполученими Штатами Америки та з багатьма країнами ЄС», ― сказав він.

Янукович підкреслив, що українська влада зараз дуже зацікавлена в оцінці парламентських виборів як чесних, прозорих і демократичних. Він також прокоментував Резолюцію Сенату США по Україні.

«Заангажована або незаангажована, чи прийнята вона була за процедурою або не за процедурою ― цю оцінку американському Сенату дають американці», ― сказав він і зазначив, що думки Сенату США, Білого Дому і держдепартаменту США відрізняються.

Вчора український Президент провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном, з президентом найбільшої американської нафтогазової компанії «ЕксонМобіл Експлорейшн» Стівеном Грінлі та коротко поспілкувався з президентом США Бараком Обамою перед початком його офіційного прийому.

Віктор Янукович розповів журналістам, що задоволений розвитком відносин України і НАТО і запросив Андерса Фог Расмуссена відвідати Україну після виборів. Зі Стівеном Грінлі український Президент обговорив перспективи співпраці з компанією у сфері розвідки запасів нетрадиційних вуглеводнів в Україні та обмінявся думками про те, що вже зроблено.

Сьогодні на сесії Генасамблеї ООН розглянуть питання про головування України в ОБСЄ.
Підписатися:

Коментарі