ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вбивство в київському ТРЦ «Караван» могло бути замовним

Велика Епоха
Співробітники торгового центру «Караван» підозрюють, що злочинець, який напередодні розстріляв трьох їхніх охоронців, був досвідченим стрільцем, і що вбивство мало замовний характер, повідомляє kiev.vgorode.

Вбивця трьох охоронців «Каравану». Фото: камера спостереження ТРЦ «Караван»
Вбивця трьох охоронців «Каравану». Фото: камера спостереження ТРЦ «Караван»
МВС також видався дивним той факт, що вбивця не приховував своєї зовнішності і був зафіксований камерами відеоспостереження. Зараз фотографія чоловіка, який скоїв потрійне вбивство, є у всіх патрулів Києва, які після інциденту були посилені і забезпечені автоматичною зброєю, повідомляє прес-служба МВС Києва.

Як припускають колишні співробітники ТРЦ, спроба крадіжки флешки була лише інсценуванням із метою ліквідації начальника охорони, пише kiev.vgorode. Зараз правоохоронні органи роблять все можливе, щоб розшукати втікача. За інформацію для впіймання вбивці керівництво «Караван» пропонує винагороду в 100 тис. грн.

Нагадаємо, збройний напад стався 26 вересня після того, як біля однієї з кас торгового комплексу приватні охоронці помітили чоловіка, який вкрав із вітрини флешку і намагався винести її. Сек’юріті затримав його і провів у службове приміщення, де крадій відкрив вогонь. В результаті загинули три охоронці, ще один був госпіталізований із важкими травмами у реанімаційне відділення. Зловмисник утік.