• У Пирогово в Києві представлять «Сад писанок» і «Шоколадну країну»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 26 вересня 2012 року
Гігантські писанки в кількості 24 штук виставлять під відкритим небом на території Національного музею народної архітектури та побуту України в Києві 29 вересня, повідомляє GLOBALINFO.UA.

Урочисте відкриття експозиції відбудеться о 12:00, за підтримки ГО «Столичні ініціативи». В цей день гостей музею чекає зустріч з авторами цих робіт, майстер-класи з розпису яєць, солодкий ярмарок «Шоколадна КРАЇНА» та святковий концерт, на якому виступлять саксофоніст Євген Бондаренко і музичні гурти «Айртон», «Neogara», «Jimmy-Jump».

Свято «Шоколадна КРАЇНА» триватиме в Національному музеї України до 30 вересня. У ці дні на Співочому полі відвідувачів частуватимуть своєю солодкою продукцією кондитерські фабрики та ресторани Києва: «Ранчо ЛТД», «Львівська майстерня шоколаду», «Шоколіно», «Алазанська долина», «Київський пряник» та ін.

«Сад писанок», так називається нова експозиція, розміститься на мальовничому лузі між виставками «Поділля» та «Полісся». Чудо-писанки зібрали тут з усіх областей країни. Раніше їх презентували на Майдані в День Незалежності. Найкращими арт-об'єктами були визнані три писанки: з Іванофранківщіни, Сумщини та Кіровоградщини.

Організатори заходів запрошують в останні теплі осінні дні відпочити в Пирогово, випити чашку кави з шоколадом, послухати хорошу музику, поринути у світ дитинства і трохи помріяти.

Час роботи музею: З 10:00 до 19:00. Вхід до 17:00. Вартість квитків: 5―30 грн. Доїхати до музею можна від Виставкового центру м. авт. 172 (3) і трол. № 11.
Підписатися:

Коментарі