ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Дамаску повстанці взяли будівлю Генштабу у вогняне кільце

Велика Епоха
Після двох нових вибухів у Дамаску, які сталися сьогодні, в районі інциденту почалися військові зіткнення між повстанцями і урядовими військовими, повідомляє РБК.

Сирійський повстанець готується стріляти по урядових військах Сирії, 22 вересня 2012 р. Фото: MIGUEL MEDINA / AFP / GettyImages
Сирійський повстанець готується стріляти по урядових військах Сирії, 22 вересня 2012 р. Фото: MIGUEL MEDINA / AFP / GettyImages
Сирійське держтелебачення передає, що повстанці (прихильники режиму Башара Асада іменують їх терористами) відкрили вогонь біля будівлі Генштабу і на прилеглих вулицях.

Як повідомила служба Бі-бі-сі, нові вибухи сталися сьогодні біля головної будівлі сирійського телебачення та біля військового відомства в центрі міста. Про можливі жертви не повідомлялося.

Нагадаємо, вчора в Дамаску прогриміли два потужні вибухи. Перший ― в будівлі, де розташувалося палестинське відділення сирійської розвідки. Тут в результаті вибуху загинули десятки офіцерів проурядового цивільного угруповання «Шабіха». В їхньому числі — генерал і два полковники, за повідомленням телеканалу Al-Arabiya.

Відповідальність за теракт взяло угруповання «Онуки пророка». За заявою представника організації, один із їхніх бійців помістив вибухівку в резервуар з паливом у будівлі розвідки.

Ще один вибух вчора був здійснений у столиці країни у військовому училищі «Сини мучеників». Тут у результаті теракту отримали поранення семеро осіб, згідно з даними держагентства Сирії SANA.