• Села Нігерії заповнили змії і крокодили

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 3 жовтня 2012 року

Тривалі повені в центральній частині Нігерії стали причиною того, що місцеві села буквально заповнили дикі тварини і плазуни. Жителі штату Бенуа повідомляють про нашестя крокодилів і змій.

Нігерієць із Бенуа, повернувшись після повені додому, навіть виявив у своєму помешканні бегемота, який знайшов тут притулок, повідомляє Бі-бі-сі.

Співробітники рятувальних служб штату впевнені, що тварини перекочували з сусіднього Камеруну, після відкриття в регіоні Адамава дамби з метою скинути воду з водосховища.

Повені в Нігерії не припиняються з початку липня. За даними організації «Червоний Хрест», в країні від водних паводків на початку вересня загинули сотні людей, більше 30 тисяч стали біженцями. Найсильніше постраждали 15 провінцій, де були знищені всі посіви.

В кінці серпня в Нігері повінь знесла зі свого шляху багато будівель, загинуло 52 людей, 400 тисяч жителів столиці евакуювали в тимчасові притулки. В районі Доссо паводки зруйнували 14 500 будинків. У північній провінції Агадез ріка затопила 81 село, 45 тисяч людей лишилися без притулку. Як відзначає організація, ситуація може погіршитися, оскільки дощі триватимуть. Зазвичай сезон дощів у Нігерії триває з травня по вересень.

Підписатися:

Коментарі