• Майже мільйон доларів вилучили в кабінеті начальника Одеської митниці

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 2 жовтня 2012 року

У службовому кабінеті Володимира Вдовиченка ― начальника Південної митниці в Одесі, під час обшуку вилучили понад $ 870 тис.

Правоохоронці провели обшук у його кабінеті в рамках досудового слідства з кримінальної справи проти двох інших працівників одного з відділів цієї митниці: головного інспектора та його начальника, повідомляє «Лівий берег» з посиланням на начальника прес-служби Генеральної прокуратури Маргариту Велькову.

Велькова заявила, що останніх підозрюють в отриманні хабара за митне оформлення 11 контейнерів вантажу. Зокрема, вчора прокуратура Одеської області встановила, що головний інспектор допоміг комерційному підприємству оформити товар (сушені квіти гибискуса) з порушенням правил класифікації. Це завдало збитків державі на суму близько 60 тисяч грн. Як повідомляє прес-служба місцевої прокуратури, тепер «заповзятливому митнику» загрожує відповідальність за зловживання службовим становищем згідно з ч. 3 ст. 364 КК України.

Також вчора ввечері в одеській квартирі начальника Південної регіональної митниці Олександра Вдовиченка співробітники міліції під час обшуку знайшли $1,5 млн, пише газета «Сегодня» з посиланням на начальника прес-служби МВС України Володимира Поліщука.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...