• Тимошенко лягла на підлогу, протестуючи проти недопуску однопартійців

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 28 вересня 2012 року

Сьогодні в Центральній клінічній лікарні Харкова екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко лягла на підлогу перед входом в свою палату в знак протесту проти того, що до неї не впустили однопартійців, які хотіли провести нараду в палаті засудженої.

Вона відмовлялася перебувати в палаті і заявила, що буде постійно лежати в коридорі. Тимошенко також погрожувала відмовитися від реабілітаційних процедур і виконання рекомендацій німецьких лікарів, якщо їй не дозволять провести партійну нараду в лікарні, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

ДПтСУ також зазначила, що члени партії «Батьківщина» Арсеній Яценюк, Григорій Немиря та Олександр Турчинов намагалися силоміць прорватися в палату лідера опозиції, завдаючи ударів руками і ногами по дверях палати, таким чином пошкодивши її.

Як заявило керівництво Качанівської виправної колонії, право на спілкування з засудженими мають тільки медперсонал і адвокати, згідно з чинною нормативно-правовою базою. У той же час Олександр Турчинов, посилаючись на те ж законодавство, нагадав, що раз на місяць Юлія Тимошенко має право на побачення.

Незважаючи на недопуск до екс-міністра, соратники змогли обмінятися з нею необхідною інформацією, повідомляє прес-центр партії «Батьківщина».

«Там була паніка. Міліціонери та працівники знали, що роблять злочин, порушують законодавство, тому ховалися за дверима. Вони вели себе невпевнено, побоялися навіть відкрити двері. Ми спілкувалися через домофон, а двері в блок, де лежить Юлія Володимирівна, охороняли… підполковники міліції», ― зазначив Турчинов.

Раніше, 15 вересня ДПтСУ також відмовила Тимошенко у зустрічі з однопартійцями.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...