ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Криму сьогодні стартує III Міжнародний Чорноморський економічний форум

Велика Епоха
Сьогодні і завтра в Ялті в Лівадійському палаці пройде III Міжнародний Чорноморський економічний форум, в якому візьмуть участь представники ЄС і Єврокомісії, перші особи країн Чорноморського басейну, інвестори та міжнародні експерти.

У Ялті сьогодні стартує III Міжнародний Чорноморський економічний форум
У Ялті сьогодні стартує III Міжнародний Чорноморський економічний форум
Тема зустрічі: «Підвищення конкурентоспроможності Чорноморського регіону: координація дій та спільні проекти», — повідомляє прес-центр Ради міністрів АРК.

Учасники обговорять питання економічного розвитку країн Причорномор'я, активізацію торговельного та інвестиційного співробітництва, проблеми сільського господарства і харчової промисловості. Представники країн Чорноморського басейну обміняються успішним досвідом розвитку і якості життя людей в своїх регіонах. Окремо будуть розглянуті питання співпраці з ЄС.

Завтра учасники форуму поговорять про туризм Причорномор'я, його інвестування і розвиток.

З членів українського уряду в цьому році в конференції візьмуть участь Анатолій Могильов, Валерій Хорошковський, Сергій Тігіпко, Юрій Бойко, Борис Колесніков, Микола Присяжнюк.

Щорічна міжнародна зустріч організована під патронатом Президента України Віктора Януковича і Радміну Автономної Республіки Крим.

Минулого року захід відвідало більше 250 високих представників з країн СНД, Греції та Туреччини.