• Прем'єром Грузії стала найбагатша людина в країні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 25 жовтня 2012 року

Новим прем'єр-міністром Грузії став уродженець Тбілісі, найбагатша людина країни Бідзін Іванішвілі зі статком $6,4 млрд.

Обрання відбулося на сьогоднішньому засіданні парламенту, де було затверджено новий склад уряду, повідомляє РБК. Спікером парламенту обрали лідера «Республіканської партії» Давида Усупашвілі.

За новий уряд і його програму проголосували 88 з 150 присутніх депутатів. Проте парламентська опозиція Президента Грузії Михайла Саакашвілі за утвердження прем'єра і Кабміну не проголосувала. Президент країни і його прихильники звинувачують Іванішвілі в кулуарних зв'язках з Росією.

За підсумками виборів фракція «Грузинська мрія» отримала 85 мандатів, а 65 ― фракція президента «Єдиний національний рух», яка до цього була правлячою партією.

Нагадаємо, Іванішвілі до 2000 року займався бізнесом у Росії, після чого повернувся в рідну країну. Довгий час він не вплутувався в політику й уникав публічності. Але восени 2011 року несподівано висловив солідарність з опозицією, виступивши проти президента Грузії Михайла Саакашвілі. Згодом бізнесмен об'єднав навколо себе ряд опозиційних партій, створивши коаліцію «Грузинська мрія».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...