• Діти і дружина опозиціонера Удальцова виїхали в Україну

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 24 жовтня 2012 року

Дружина російського опозиціонера Сергія Удальцова разом із дітьми перебуває в Україні, а сам лідер «Лівого фронту» зник, повідомляє газета «Комерсант».

Діти Удальцова виїхали в Україну ще кілька місяців тому, а дружина Анастасія Удальцова приїхала до них пару днів тому.

За словами адвоката лідера «Лівого фронту» Віолетти Волкової, після затримання активіста «Лівого фронту» Леоніда Развозжаєва, арешт загрожує і Удальцову. Днями його викликали до Слідчого комітету (СК), де пред'явили звинувачення.

В опозиції вважають, що до моменту арешту, який вони очікують у п'ятницю, опальний політик може покинути країну.

Сам Удальцов уже зник. За словами джерела «Комерсант», його не бачили на жодному з пікетів біля СК і ФСБ на захист політв'язнів, і де зараз перебуває лідер Лівого фронту ніхто не знає. Його дружині також вчора не вдалося зв'язатися з чоловіком.

Наближені опозиціонера вважають, що Удальцов не міг бігти, а «пішов у підпілля». У той же час, вони допускають втечу, оскільки тиск слідства міг подіяти і на лідера.

Вчора Леоніду Развозжаєву пред'явили офіційні звинувачення в СІЗО, де він перебуває з 21 жовтня. За даними Слідчого комітету, Развозжаєв, Удальцов і активіст «Російського соціалістичного руху» Костянтин Лебедєв готували повалення влади в Калінінграді, Москві та інших містах Росії. За підозрою СК, фінансувати переворот міг депутат парламенту Грузії Гіві Таргамадзе.

Нагадаємо, справу проти Развожаєва і Лебедєва було порушено за матеріалами фільму «Анатомія протесту 2», показаного каналом НТВ. Сергій Удальцов зараз перебуває в статусі підозрюваного, з нього взяли підписку про невиїзд.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...