ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Виявлена підготовка до фальсифікації на виборах — активісти

Велика Епоха
Активісти громадянського руху «Спільна справа» та громадянської мережі «Опора» виявили факти підготовки до масової фальсифікації голосування в ряді міст.

Ілюстрація: Велика Епоха
Ілюстрація: Велика Епоха
Так, активісти «Спільна справа» виявили 37 осіб, прописаних в одній з київських квартир округу №222. Прописані з різними прізвищами і датами народження числяться за адресою: вул. Політехнічна, 46/1, хоча реально в цій квартирі проживає сім'я з 3 чоловік.

Інформацію про неправильну кількість прописаних виявили під час перевірки виборчих списків дільниці №800898 виборчого округу №222.

Як відзначає «Спільна справа», це близько 5% виборців на дільниці, за 60%-ї явки.

Ще один факт завищеної кількості прописаних виявлений у Дніпропетровську на виборчій дільниці №121326 окружного виборчого округу №25 Красногвардійського району. Тут до списку виборців включили 700 бездомних з притулку по вул. Свердлова, 56 (Дніпропетровський міський центр соціальної допомоги), де значиться всього 20 ліжок, повідомляє громадянська мережа «Опора».

Як з'ясувалося, частина цих «бездомних» у дійсності живуть у власних будинках за іншою адресою.

Активістами «Спільна Справа» в Миколаївській області встановлено ще один безпрецедентний випадок підготовки масової фальсифікації голосування через пересувні мобільні ящики (понад 4,5 тисяч «мертвих душ») по виборчому округу №132 міста Первомайська.

У зв'язку з інцидентами фальсифікацій організація закликала всіх виборців ретельно перевірити свої списки і не тільки щодо себе, але й інших осіб.