• Євросоюз перекрив іранському газу шлях у Європу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 16 жовтня 2012 року
Рада Євросоюзу вчора проголосувала за введення нових економічних санкцій щодо Ірану у зв'язку з тим, що він не зупинив свою ядерну програму.
Тепер країнам ЄС заборонено купувати в Ірану природний газ. Табу діє також на експорт з Європи природного газу, танкерів та інших видів обладнання для нафтогазової та нафтохімічної промисловості ісламської республіки.
Одночасно з цим ЄС заборонив своїм банкам обслуговувати іранські фірми і організації, за винятком операцій, пов'язаних із поставками гуманітарної допомоги, медикаментів або продовольства, передає РБК
Міністри ЄС також поповнили «чорний персидський список». У нього додали одного чиновника і 34 іранські організації, що фінансово підтримують іранський уряд. Активи цих структур і небажаних осіб будуть заморожені.
Нові обмеження набули чинності сьогодні.
Вчора Рада Євросоюзу ухвалила санкції також проти Сирії та Білорусі, як повідомляла Велика Епоха
Нагадаємо, нині щодо Іранської Республіки діють вже чотири резолюції Ради Безпеки ООН. Вони забороняють експорт до Ірану атомної і військової продукції, а також вливання іноземних інвестицій в іранську нафтогазову промисловість. Одночасно проти енергетичного сектору Ірану та Центрального банку країни діє фінансове ембарго з боку США, Канади і Великобританії.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...