• Наталя Розинська буде голодувати разом із підприємцями

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 жовтня 2012 року

Телеведуча та правозахисниця Наталя Розинська 11 жовтня повідомила під час прес-конференції в Києві, що 15 жовтня до Київського апеляційного господарського суду прийдуть тисячі людей та підприємців, які будуть вимагати звільнити столичний Лук’янівський ринок від рейдерських атак.

Якщо суд не задовольнить вимогу Прокуратури повернути у комунальну власність Києва Лук’янівський ринок, то юрист Наталя Розинська готова оголосити голодовку разом із підприємцями.

«І тоді знайдуться люди, на чолі зі мною, які почнуть безстрокову голодовку. Голодуватимемо стільки, скільки знадобиться, щоб повернути ринок громаді міста Києва», — сказала Н.Розинська.

Денис Хоменко, представник ініціативної групи підприємців, звернувся до громади шевченківського району, щоб зібрати підписи на захист Лук’янівського ринку. За останні чотири місяці було зібрано 7,5 тис. підписів жителів Києва, які вимагають повернути у комунальну власність один із найстаріших ринків Києва.

«Це був дійсно жах, коли люди дізнавалися правду про свій район, про тих людей, які вкрали та продали ринок, про тих, за яких раніше вони віддавали свої голоси. Я не можу висловити те, як люди готові були нам допомагати як днем, так і вночі», — розповів Денис Хоменко.

За словами заступника директора Лук’янівського ринку Романа Ропотана, підприємцям досі не пояснили, що саме планує зробити з ринком його нова власниця ВАТ «Квіткова галявина».

«П’ятий місяць вони працюють на ринку і все розказують, яке було погане колишнє керівництво. Хай вони скажуть, що будуть робити з цим ринком, для чого вони все це роблять. Якщо мета взагалі його зачинити, то хай об’являть це людям», — сказав Роман Ропотан.

Нагадаємо, що у травні цього року близько 300 озброєних молодчиків, які діяли в інтересах нового керівництва ринку в особі ВАТ «Квіткова галявина», здійснили силовий захват Лук’янівського ринку, що супроводжувався бійками, використанням димових шашок та погрозами.

Новий власник посилається на документ купівлі-продажу на аукціоні комплексу «Лук’янівський ринок». Продаж ринку став можливим після підписання колишнім головою Шевченківського району Віктором Пилипишиним навесні 2010 року рішення про включення цілісного майнового комплексу «Лук’янівський ринок» до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...