ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міжнародний інвестиційний саміт пройде у Донецьку

Велика Епоха
Близько 150 компаній з різних країн світу готові вкласти свої інвестиції в розвиток Донбасу і вже попередньо підтвердили свою участь у V Міжнародному інвестиційному саміті DIIS (DONBASS INTERNATIONAL INVESTMENT SUMMIT), який пройде в Донецьку 17―19 жовтня.

У ці дні тут же, у виставковому комплексі «Експодонбас», пройде і виставка інвестиційних проектів. У заходах візьмуть участь перші особи держави, у тому числі Президент України Віктор Янукович, повідомляє прес-служба Донецької обласної держадміністрації.

«Донецький регіон відкритий для всіх, хто хоче співпрацювати в галузі залучення інвестицій в економіку області. Перш за все, в розробку і використання альтернативних джерел енергії та сучасних технологій на підприємствах області. Ми підтримуємо європейські стандарти і принципи», ― заявив губернатор Донецька Андрій Шишацький вчора в прес-клубі Брюсселя, де проходить презентація Донецької області.

Саміт DIIS в цьому році стане подвійною ювілейною подією: виповнюється рівно 5 років з дня зародження найбільшого в країні бізнес-форуму та 80 років з дня заснування Донецької області. Головна його тема ― залучення інвестицій в економіку області та значущих проектів для регіону, а також реалізація Програми економічних реформ на 2010―2014 рр., наголошується в прес-релізі Адміністрації.

У зібранні українського та міжнародного бізнесу візьмуть участь такі великі банки, як «Бетен», Промінвестбанк, «Креді Агріколь Банк», «Альфа-Банк», Німецьке Товариство з Міжнародного Співробітництва GIZ GmbH, Торговий Дім «Сі Ді Ай Груп», фінансово-промислова група «СКМ» Рината Ахметова, яка залучає міжнародні консалтингові компанії та ін.