• З російської Ради Федерації підуть відразу кілька мільярдерів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 4 жовтня 2012 року
У Верхній палаті Федеральних Зборів Росії готові скласти свої повноваження відразу кілька сенаторів-мільярдерів.

Кадрове питання парламентаріїв буде розглянуто Радою Федерації на наступному тижні під головуванням віце-спікера Юрія Воробйова, повідомляє газета «Известия».

Так, достроково вийти з Ради Федерації мають намір Дмитро Ананьєв з Ямало-Ненецького автономного округу, Андрій Гур'єв із Мурманської області та Андрій Молчанов із Санкт-Петербурзької області. Також верхню палату можуть покинути Леонід Лебедєв і Сулейман Керімов. Всі вони прийняли рішення на користь бізнесу.

За даними журналу Forbes, перші три сенатори входять у рейтинг найбагатших людей Росії. Активи Ананьєва оцінюються в $1,8 млрд (Промсвязьбанк), Гур'єва ― в $3,5 млрд рублів (виробництво мінеральних добрив), Молчанова ― в $1,7 млрд (сфера девелопменту та будівництва).

Незадовго до цього спікер російського парламенту Валентина Матвієнко оголосила, що незабаром почнуться перевірки сенаторів Совфеда на їх причетність до бізнесу. У разі виявлення фактів управління бізнесом, фігуранта позбавлять мандата.

«Кожен сенатор повинен сам подивитися, чи є у нього якісь порушення, і вирішити, чи бути йому сенатором і займатися державною діяльністю або ж бути бізнесменом», ― зазначила з трибуни Матвієнко минулого тижня, цитує газета.

Раніше, 14 вересня, Держдума позбавила депутатського мандата есера Геннадія Гудкова за «незаконну підприємницьку діяльність».
Підписатися:

Коментарі