• Кабмін додатково профінансує НАНУ на вимогу профспілки

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 9 жовтня 2012 року

У цьому році уряд України додатково виділить Національній академії наук 50 815,8 тис. грн на оплату праці працівників науково-дослідних установ і організацій академії.

Як повідомляє прес-служба Міністерства фінансів, таке рішення передбачено в рамках бюджетної програми «Фундаментальні дослідження, прикладні та науково-технічні розробки, виконання робіт за держзамовленням і державними цільовими програмами, підготовка наукових кадрів, фінансова підтримка розвитку наукових об'єктів та наукової інфраструктури».

У зв'язку з цим Кабінет Міністрів України вчора, 8 жовтня 2012 року, схвалив проект Закону «Про внесення змін до Закону „Про Держбюджет України на 2012 рік“».

Відзначимо, напередодні голова профспілки НАН України Анатолій Широков висунув Кабміну претензії працівників академії та наполягав на зустрічі з Миколою Азаровим. Зокрема, профспілка вимагала у держбюджеті країни на 2013 рік передбачити для загального фонду НАН України 3,6894 млрд грн плюс 2,4272 млрд грн на оплату праці працівникам академії, щоб уникнути в 2013 році скорочення 8 тисяч їх співробітників. У разі відмови Широков обіцяв 10 жовтня санкціонувати акцію протесту, як передавав «Інтерфакс».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...