• У столиці поставлять Богдану Ступці пам’ятник

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 9 жовтня 2012 року

Біля Національного драмтеатру імені Івана Франка, де багато років працював український актор Богдан Сильвестрович Ступка, планують встановити йому пам'ятник, повідомляє Урядовий портал.

«Він був геніальним актором... Нам необхідно вжити заходів, щоб вшанувати пам'ять Богдана Ступки», — заявив прем'єр-міністр країни Микола Азаров. Він говорить, що пам'ятник можна поставити як за гроші держбюджету, так і за народні, однак народний пам'ятник, на його думку, — більш цінний. Коли народ збере по 5—100 гривень, а хто по 10 тисяч гривень — то це буде найкраща данина пам'яті великому актору, вважає Азаров.

Прем'єр зазначив, що якщо люди погодяться, то він готовий курувати такий фонд і першим внести в нього свій грошовий внесок.

Богдан Ступка помер на 71-му році життя 22 липня 2012 року в Києві. У рейтингу «великих українців», який був проведений телеканалом «Інтер», Ступка зайняв 47-е місце. У театрі ім. Івана Франка український актор театру і кіно пропрацював майже 35 років. Останню свою роль він зіграв за півроку до смерті, зігравши «жорсткого батька великого сімейства» в кримінальній кінокартині Олега Погодіна «Дім».

Підписатися:

Коментарі