• Веб-камери спостереження на виборчих дільницях почали красти

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 11 жовтня 2012 року

У Глобинському районі Полтавської області на виборчій дільниці в одномандатному окрузі № 150 невідомі викрали веб-камери, встановлені для відстежування порушень під час парламентських виборів 28 жовтня 2012 року.Про це повідомив губернатор Полтави Олександр Удовиченко в прямому ефірі ОГ ТРК «Лтава», де він відповідав на запитання редакторів обласних та провідних ЗМІ країни.

За його словами, веб-камери вкрали вже наступного дня після установки.

Напередодні, 3 жовтня, в районній адміністрації Глобино Полтавської області відбулася нарада з питань встановлення та зберігання на виборчих дільницях систем відеоспостереження.

В той день також було прийнято рішення про ведення охорони приміщень. Для цього необхідно було скоординувати дії територіальних громад з відділом міліції, де встановлені відеокамери, повідомляла прес-служба Глобинської Адміністрації.

Після ж події Удовиченко констатував, що вони не можуть забезпечити всі 1200 виборчих дільниць області нарядами міліції. Однак пообіцяв, що «таких прикрих випадків більше не станеться».

Нагадаємо, 3 серпня президент України підписав закон «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів 28 жовтня 2012» у відповідності з яким на всіх 32 200 дільницях виборчих комісій країни повинні бути встановлені системи відеоспостереження. На їх установку держава виділила з бюджету близько мільярда гривень, повідомляла раніше Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...