• За неякісні житлово-комунальні послуги киянам повертатимуть гроші

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 9 жовтня 2012 року
У разі надання киянам неякісних комунальних послуг житлово-комунальні підприємства столиці будуть здійснювати перерахунок, повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

В опалювальний сезон нормативним обслуговуванням вважається безперебійне надання централізованого опалення. Якщо така послуга переривалася або подавалася не в повному обсязі, то споживач може повідомити про це ЖЕК або виконавця в письмовій формі.

Заява має бути зареєстрована в журналі реєстрації заявок споживачів представником комунального підприємства, яке надає послуги. Після цього служба призначає перевірку щодо встановлення факту неналежного надання і складає акт. Цей документ підписує господар квартири і представник організації, яка обслуговує будинок. Акт за законом розглядається протягом трьох робочих днів і про результати повідомляється заявнику. Якщо це стосується відмови у відшкодуванні, то причину повинні обґрунтувати.

В житлових приміщеннях нормативною вважається температура повітря 18°C (у наріжних кімнатах +20°C). Один раз на місяць допускається відхилення, але не більше 12 годин на добу. При зниженні температури від номінальної 18°C (у наріжних кімнатах +20°C) до 12°С (у наріжних ― до 14°C), плата за опалення зменшується на 5% за кожен градус відхилення. При температурах нижче 12°С (у наріжних ― 14°С), плата за централізоване опалення не стягується.

За даними КМДА, за неналежно надані послуги ЖЕКів з початку 2012 року киянам повернуто понад 30 млн грн.

Підписатися:

Коментарі