• Суд над Мадонною почався у Петербурзі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 11 жовтня 2012 року

Московський районний суд Петербурга сьогодні о 14 годині за місцевим часом почав попереднє слухання за позовами проти організаторів концерту Мадонни і самої співачки, повідомляє РІА «Новости» з посиланням на адвоката позивачів Олександра Почуева.

Проте ні Мадонна, ні її представники до суду Петербурга не з'явились. Були присутні тільки позивачі: представники ЗАТ «Музична індустрія», ЗАТ «ПМІ-Медіа» та ФДУП «Петербурзький спортивно-концертний комплекс». Частина позивачів була присутня особисто, частина — тільки їхні адвокати.

Позови проти Мадонни на суму в 333 млн руб були направлені до суду Петербурга в середині серпня. Ініціатори судової суперечки вважають себе ображеними виступами поп-співачки на підтримку гомосексуалістів.

Однак тоді суд залишив позови без розгляду справи по суті через наявність ряду порушень в оформленні документів.

Пізніше представники заявників сказали, що їм вдалось з'ясувати адресу проживання співачки та інші необхідні дані, щоб можна було розпочати розгляд справи в суді. Були підготовлені нові позовні заяви по всій формі.

Мадонна та її представники з мережі фітнес-клубів були повідомлені про час і місце проведення засідання.

Депутат міських Законодавчих зборів Віталій Мілонов раніше повідомляв, що на концерті Мадонни були присутні активісти російських громадських організацій, які стежили за дотриманням норм моралі й вели відео-зйомку концерту. За їхніми твердженням, там були присутні 12-річні діти.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...