• Дуже рідкісні авто покажуть у Києві

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 11 жовтня 2012 року

У київському парку Пушкіна з 12 по 14 жовтня пройде наймасштабніша в Україні виставка ретро та ексклюзивних авто під назвою «Ретро і Екзотика Мотор Шоу».

Гостям автошоу представлять понад 100 рідкісних автомобілів. Серед них будуть як старі американські авто з приватних колекцій (близько 20 зразків), так і новинки ― muscle-кари 2012 випуску, з яскравою «зовнішністю» і потужними двигунами, повідомляє офіційний сайт виставки.

За словами головного організатора Наталії Хоревої, більше 70% експонатів будуть демонструватися вперше. Це будуть екземпляри приватних власників з Швеції, Росії, Латвії та Естонії.

Можна буде побачити як класичні радянські легкові машини, автобуси та мотоцикли, так і іномарки: Cadillac, Chevrolet, BMW, Ford, Rolls-Royce, Willys, Buick, Dodge, Chrysler, Mercedes-Benz, Volvo, Jaguar, Porsche, Maserati й тощо.

Виставка пройде у виставковому павільйоні «АККО Інтернешнл» за адресою: пр. Перемоги, 40-Б, ст. М. «Шулявська», Київ. Вартість вхідного квитка - 45 грн. (для дітей до 11 років безкоштовно).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...