• На місто Дербент вночі обрушилася повінь

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 10 жовтня 2012 року

Через потужні зливи і схід селевих потоків сьогодні вночі в місті Дербенті російської республіки Дагестан, коли майже всі мешканці спали, сталася повінь. Сотні будинків міста опинилися у воді, загинуло шестеро людей, у тому числі немовля. Особи загиблих досі не встановлені, передає російський Перший телеканал.

У зоні підтоплення опинилося близько півтори тисячі чоловік. Зараз жителі, чиї будинки потрапили під хвилю зливових потоків, своїми силами намагаються розчистити завали і прибрати сміття і бруд. Деякі досі не можуть вибратися зі своїх будинків. Вода з міста вже убуває.

Рятувальники МНС також проводять відновлювальні роботи на дорогах і в приміщеннях. Вони обіцяють закінчити їх до вечора, повідомляє Перший канал.

Дощ у Дербенті почався близько опівночі. Він був не довгим, але таким проливним, що в сусідньому селі потужним потоком понесло цілу родину. Змивало машини, дороги та паркани. Постраждала і 5-тисячолітня Дербентська фортеця.

За короткий проміжок часу випало 55 см опадів. Для тутешніх місць це місячна норма.

«Якщо протягом 12 годин випадає 50 мм — це вже катастрофічна ситуація. А у нас випало 55 мм за дві години. Тому сьогодні так все і вийшло», — коментує ситуацію телеканалу виконувач обов'язків голови адміністрації Дербента Тажитдін Султанов.

Напередодні Північно-Кавказьке міжрегіональне територіальне управління з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища попереджало населення про сильні дощі, що провокують селі, зсуви, повені та інші небезпечні процеси.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...