• У Києві просів міст через будівництво метро

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 11 жовтня 2012 року

На Одеській площі в Києві помітно просів шляхопровід. По узбіччях його бетонних частин з'явилися тріщини, а саме дорожнє полотно пішло хвилями, повідомляє Autoua.net.

Зараз на місцях просідання працюють дорожні служби, однак вони прибирають лише наслідки, але не причину деформації. Будівельники та міські чиновники поки ситуацію ніяк не коментують, але на форумі метрополітену вже з літа йде активна дискусія.

Найбільш імовірною причиною, на думку форумчан, є будівництво підземного метро на лінії Куренівсько-Червоноармійської в бік Теремків. Зараз в районі Одеської площі під землею ведуться роботи, там знаходяться прохідницькі щити, що прокладають тунель. Як з'ясувалося, під час будівництва підземної споруди під шляхопроводом метробудівники натрапили на підземні води. У процесі їх відкачування почали утворюватися провали.

Раніше, в серпні, користувачі порталу «Форум.Метрополітен» писали, що на з'їздах з шляхопроводу вже було помітно просідання на 10―15 см і обговорювалися можливі шляхи об'їзду аварійної ділянки.

Підписатися:

Коментарі