ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Від урагану в Бангладеш загинули 22 людини, десятки пропали безвісти

Велика Епоха
Під час потужного урагану, що обрушився вчора на південну частину Бангладеш, загинули, щонайменше, 22 людини, десятки були поранені, ще близько 50 рибалок з 12 траулерів, як і раніше вважаються° зниклими безвісти, повідомляє місцева газета Daily Star.

Фото: thedailystar.net
Фото: thedailystar.net
Багато човнів у Бенгальській затоці були віднесені штормовим вітром у море. Вранці повідомлялося, що в Монпурі після шторму зникли безвісти близько 400 рибалок.

За інформацією ЗМІ, в округах Ноакхал (Noakhal), Чіттагон (Chittagong) і Бхола (Bhola) півгодинний ураган повалив тисячі дерев, зірвав покрівлю дахів багатьох будинків. Тільки в Чарфешині (Charfession) вітер пошкодив 1200 будинків, 550 ― повністю зруйнував. У ряді районів через обрив дротів було перервано електропостачання і порушений зв'язок.

Зараз рятувальники ведуть активні пошуки зниклих рибалок.

Мешканці та риболовлі звинуватили місцеву владу, що ті не попередили їх про насування негоди. Вони сказали, що перед штормом не чули сирену і не бачили червоний прапор ― обов'язковий знак попередження місцевих чиновників перед бурею про готовність до стихійних лих.

Раніше, 12 серпня 2012 року, під час бурі в Бангладеш від удару блискавки загинули 13 осіб, коли покинули мечеть. Ще 20 постраждали на північному сході в Сулхет (Sylhet). Однією з жертв став священик, що проводив молебень. Багато хто був убитий миттєво, а інші померли по дорозі в лікарню, як повідомляла Daily Star.