• Батьківщина відкликала 26 своїх мажоритарників на користь УДАРу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 15 жовтня 2012 року

«Батьківщина» відкликала з виборів на користь представників партії «Удар» 26 кандидатів-мажоритарників, таким чином, виконавши свої зобов'язання перед партнерами по опозиції.

Напередодні партія «УДАР», відразу після з'їзду, заявила ЦВК про скасування реєстрації своїх 32 кандидатів у мажоритарних округах (26 ― на користь «Батьківщини» і 6 ― на користь самовисуванців-опозиціонерів), повідомляють прес-центри партій.

Таке рішення сторони прийняли після спільних соціологічних досліджень, щоб створити демократичну більшість у парламенті та усунути від влади Партію регіонів.

«Ми не повинні розтягувати голоси, воюючи один проти одного, оскільки від цього виграє тільки Партія регіонів», ― висловив свою думку Віталій Кличко.

У свою чергу представники «Батьківщина» сьогодні на своєму з'їзді вирішили ще раз звернутися до політичної сили Кличка з проханням підписати «Угоду про створення Коаліції демократичних сил у ВР України VII скликання», на яку «УДАР» ще не дав згоди.

Сьогодні в інтернеті було опубліковано провокаційну заяву, нібито від Кличка і Тягнибока, яка мала на меті посварити і роз'єднати опозиційні сили. Як повідомляє прес-центр «УДАРу», це повідомлення ― сфальсифіковане і створене на фальшивому сайті, підготовленого за образом і подобою порталу «УДАР». Адреса справжнього офіційного сайту «УДАРу» ― http://klichko.org, а фальшивого ― http://www.udar-klichko.com [на момент публікації цей сайт вже не працював], звертає увагу користувачів інтернету керівник Інфодепартамента партії «УДАР» Оксана Зінов'єва.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...