• Азаров радить Кличку потренуватися мером на Боярці

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 жовтня 2012 року
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що Віталій Кличко ще не має достатнього досвіду, щоб стати серйозним державним діячем.

На думку прем'єра, лідеру партії «Удар» необхідно набратися досвіду керівної роботи на різних посадах.

«Кличко дуже популярний і талановитий спортсмен, мені завжди подобалося, як він виступає на рингах і перемагає. Тому до нього як спортсмена є повага, але який з нього державний діяч? Може, йому треба спочатку спробувати на якихось більш простих речах? Ось, претендує одразу на роль мера Києва, а чому Києва? А є таке селище Боярка. Може, хай спробує рік-два покерувати Бояркою, наприклад. Якщо в нього вийде, то потім дамо Миколаїв, якщо і там вийде, тоді ― Київ», ― сказав Азаров в інтерв'ю Миколаївської ТРК.

Він зазначив, що економіка не терпить ударів і потребує кропіткої, цілеспрямованої і постійної роботи.

«Виникає питання, чи здатні що-небудь здійснити ті люди, які зараз об'єдналися навколо пана Кличка, припустимо, Наливайченко чи Пинзеник. Це ж все колишня „помаранчева“ команда, яка завалила ситуацію в країні», ― висловив свою думку Азаров.

У свою чергу, Кличко заявив, що рейтинг «УДАРу» зростає тому, що в його партії є команда і стратегія змін в країні.

«Нам є що запропонувати: у нас сильна і професійна команда, у нас розроблена стратегія змін у всіх сферах. І ми знаємо, як це втілити», ― підкреслює Кличко на сайті партії.

Він також зазначив, що потенціал і підтримка «УДАРу» сьогодні дратує владу.

«На нас іде божевільний тиск. Прокуратура, міліція, суди, податкова. Нам перешкоджають зустрічатися з людьми. Коли ми подаємо заявки, нам відмовляють, закривають актові зали в навчальних закладах, заганяють бульдозери, перекопують площі. Але цим влада тільки допомагає нам», ― констатує Кличко.

Як повідомляє прес-центр «Удару», сьогодні Нікопольська влада розпочала ремонтні роботи на Європейській площі біля міськвиконкому ― місці, де на 13 жовтня запланований мітинг Кличка з жителями міста. Служби Нікополя розкопали в центрі площі яму і перегородили прохід.

А в Запоріжжі на площі Фестивальній, де Віталій Кличко планує наступного тижня зустрітися з жителями міста, раптово з'явилися три вертольоти Мі-8, після того, як місцевій владі стало відомо про приїзд до Запоріжжя лідера «УДАРу».
Підписатися:

Коментарі