• Регіонали готують у Донецьку проти «УДАРу» масштабну провокацію

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 17 жовтня 2012 року

Представники Партії регіонів готують у Донецьку масштабну провокацію, передає прес-центр партії «УДАР» з посиланням на свої джерела.

За повідомленням центру Кличко, активісти від ПР вербують на мітинг людей проти «УДАРу», обіцяючи їм за участь гарну грошову винагороду. На акцію запрошені і представники ЗМІ.

Акція планується масштабна, обіцяють привезти близько тисячі учасників, грошей на організацію заходу не шкодують.

«Будуть перед телекамерами знищувати символіку „УДАРу“. Все це буде подано під маскою помсти скривджених і обурених агітаторів», ― наголошується в заяві партії Кличка.

В «УДАРі» відзначають, що істерика влади, яка «лежить у багнюці», не допоможе, як не і допоможуть провокації, брехня, фальшиві газети, брудні фільми та ролики, зірвані білборди по всій Україні.

«Виборці все бачать і розберуться, де правда, а де помилкові провокації. Бруд і маніпуляції вплинуть на те, як оцінять і якими визнає українські вибори Європа і світ», ― зазначають у партії.

Нагадаємо, з 17 по 19 жовтня в Донецьку пройде V Міжнародний інвестиційний саміт DIIS, в якому візьмуть участь 150 компаній із різних країн світу, а також перші особи держави, включаючи Президента Віктора Януковича.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...