• Велику Епоху в Канаді нагородили медаллю королеви Єлизавети II

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 16 жовтня 2012 року

Директор і видавець канадської редакції Великої Епохи в Торонто Сінді Гу днями нагородили Алмазною ювілейною медаллю королеви Єлизавети II.Урочисте вручення престижної нагороди пройшло увечері 11 жовтня 2012 року на заході щодо збору коштів Канадського центру з розкриття зловживань.

Алмазна ювілейна медаль Єлизавети II присуджується канадцям за особливі заслуги. Вона була заснована на честь 60-ї річниці вступу королеви на престол, яку вона відсвяткувала в цьому році.

Сінді Гу була нагороджена за значний внесок в інформування громадськості про порушення прав людини в Китаї та насильницьке видаляння органів у послідовників Фалуньгун. Цю медаль Гу оголосила нагородою всім співробітникам Великої Епохи (The Epoch Times).

«Вся наша команда наполегливо трудиться, щоб випускати газету найвищої якості. З часу відкриття канадського видання наші читачі почали довіряти нам, оскільки звикли отримувати від нас більш глибоку інформацію про Китай та інші країни світу, яку вони не можуть отримати з інших джерел», — цитує Велика Епоха в Торонто коментар Гу.

Вона сказала, що Велика Епоха часто публікувала ексклюзивні матеріали щодо порушення прав людини і тортур у всьому світі, і, зокрема, в Китаї.

«Завдяки тому, що ми постійно висвітлюємо вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун, яке у великих масштабах відбувається в Китаї, це привернуло більш пильну увагу ЗМІ всього світу до цього питання, а також до торгівлі органами в Китаї», — сказала Сінді Гу.

Велика Епоха та її медіа-партнер телебачення NTD більш ніж за 10 років свого існування отримали чимало нагород. Велика Епоха видає найбільшу в світі китайськомовну газету і має новинні сайти на 19 мовах, включаючи українську. Представництва видання є в 35 країнах. У Канаді Велика Епоха випускається китайською (щодня), англійською і французькою мовами.

Китайцям, які живуть у Канаді, статті Великої Епохи допомагають інтегруватися в канадське суспільство.

Гу емігрувала з Китаю в Канаду 20 років тому з $200 в кишені. Отримавши ступінь магістра і пропрацювавши в корпоративній сфері десять років, в 2003 році вона приєдналася до Великої Епохи. Протягом наступних десяти років вона створила команду, яка дозволила газеті стати найпопулярнішою серед авторитетних друкованих та інтернет-ЗМІ для китайських іммігрантів у Канаді.

Віце-президент і виконавчий директор Канадського центру з розкриття зловживань Сандерсон Лейн зазначив, що Сінді Гу і директор канадського телебачення NTD Джо Ван (також отримав королівську нагороду) були найбільш гідними кандидатурами з усіх представлених до Алмазної ювілейної медалі Єлизавети II.

«Я вважаю, що NTD та Велика Епоха своїми зусиллями внесли вклад у нашу країну і в подальшому допоможуть змінити Канаду на краще», — сказав Сандерсон Лейн.

З моменту свого заснування Велика Епоха оприлюднила низку гучних справ завдяки зв'язкам із добре поінформованими джерелами в Китаї. Зокрема, повідомила про спалах атипової пневмонії в 2004 році, коли ця інформація офіційно приховувалася і заперечувалася владою.

Також Велика Епоха є провідним міжнародним ЗМІ, яке найбільш повно висвітлює події, що розгортаються в Китаї.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...