ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Росії виникне Партія козаків

Велика Епоха
З ініціативи козаків у Росії буде заснована козацька партія, повідомляє «ИТАР-ТАСС» з посиланням на голову Ради при президенті РФ у справах козацтва Олександра Бєглова.

Прапор Волзького козацького війська. Фото: козак-volga.ru
Прапор Волзького козацького війська. Фото: козак-volga.ru
За його словами, реєстрація козацької партії повинна бути завершена в першому кварталі наступного року. Главу нового об'єднання в Росії і членів правління оберуть на установчому з'їзді партії 24 листопада цього року.

Раніше, в кінці серпня 2011 року, президент РФ підписав проект стратегії розвитку російського козацтва до 2020 року, де в рамках стратегії національної безпеки до національних проектів повинні будуть залучатися козацькі товариства. Зокрема, до охорони об'єктів військово-промислового комплексу, державної, регіональної та муніципальної власності, в тому числі і за кордоном, але не приватних структур.

Ця стратегія заснована на положеннях Концепції держполітики РФ (№Пр-1355) щодо російського козацтва, затвердженої екс-президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим 2 липня 2008 р.

У середині вересня російські ЗМІ повідомляли, що в Підмосков'ї, Петербурзі, на Кубані і ряді інших міст з'являться «козацькі дружини», які покладуть на себе функцію «поліції моралі», але поки що такі добровільні війська там організовані не були.