ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На велогонщиків у ПАР напав рій ос

Велика Епоха
У Південно-Африканській Республіці рій ос зірвав змагання, напавши на велогонщиків. В результаті 13 спортсменів були госпіталізовані до лікарень провінції Західний Кейп.

Фото: Jsome1/flickr.com
Фото: Jsome1/flickr.com
Серед постраждалих південноафриканців був один бельгієць, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Комахи напали на велосипедистів після того, як група з семи учасників змагань випадково переїхала через осине гніздо. Відразу після цього двох із велогонщиків довелося терміново доставити на вертольоті в найближчу лікарню, ще п'ять у важкому стані відвезли в місцеву медсанчастину.

Розібравшись у причині події, організатори направили велогонку за іншим маршрутом, але до цього рішення ще шість велосипедистів встигли промчати повз нещасливого місця, де були атаковані осами-землериями. Всіх жертв також довелося госпіталізувати.

Подібний курйозний випадок з атаками ос стався в храмі Ват Чеді Луанг на півночі Таїланду в кінці червня 2012 року. Атаки власних бджіл тоді зазнали 80 буддистських ченців, коли прибирали територію пагоди в місті Чіангмай. У той день у лікарню було госпіталізовано 40 послушників, з них 19 перебували у важкому стані, як повідомляла газета Bangkok Post.