ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ахметов придбав 100% «Лемтранс»

Велика Епоха
Група СКМ Ріната Ахметова завершила операцію з придбання найбільшої приватної транспортно-експедиторської компанії ТОВ «Лемтранс», довівши свою частку в статутному капіталі залізничного оператора до 100%.

Ахметов викупив «Лемтранс». Фото: Komul / uk.wikipedia.org
Ахметов викупив «Лемтранс». Фото: Komul / uk.wikipedia.org
За словами директора з розвитку нових напрямків бізнесу СКМ Миколи Нестеренка, завдяки інвестуванню в вантажоперевезення «Лемтранс», Група СКМ зможе забезпечити ефективну безперебійну роботу не тільки транспортної компанії, а і підприємств-суміжників з їх тисячами працівників.

Інтеграція «Лемтранс» до складу СКМ була здійснена в рамках закону, схвалена Антимонопольним комітетом України та європейськими антимонопольними органами, повідомляється в прес-релізі медіа-центру СКМ.

На сьогоднішній день «Лемтранс» експлуатує понад 12 тис. одиниць потягів. І тепер, ставши частиною СКМ, кампанія оновить, збільшить свій парк і направить зусилля на підвищення якості послуг, зазначає Нестеренко.

Для довідки: Група СКМ (АТ «Систем Кепітал Менеджмент») ― найбільша фінансово-промислова група України та професійний інвестор. Діяльність Групи сконцентрована в гірничо-металургійній, фінансовій, транспортній та енергетичній сферах бізнесу, а також нерухомості, глиновидобутку, машинобудуванні, в телекомунікаціях і медіа-бізнесі, торгівлі нафтопродуктами та медикаментами, роздрібній торгівлі та сільському господарстві. Загальний дохід СКМ у 2011 році становив $19,542 млрд.