ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Почалося банкрутство Української екологічної страхової компанії

Велика Епоха
Господарський суд Києва 17 жовтня розпочав процедуру банкрутства Української екологічної страхової компанії ЗАТ УЕСК.

Кредиторам УЕСК дали місячний термін, починаючи з 18 жовтня, щоб пред'явити компанії свої вимоги, повідомляє «Комерсант-Україна».

Ініціатором банкрутства УЕСК виступило підприємство ТМ «Автолюкс» у зв'язку з тим, що страхова компанія нездатна погасити прострочений борг у розмірі 373,99 тис. згідно з договором страхування автотранспортних засобів.

В цілому ж заборгованість УЕСК нині становить десятки мільйонів гривень. Зокрема, страхова компанія заборгувала 20 млн грн компанії «Моторне (транспортне) страхове бюро України», яка здійснює обов'язкове страхування власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам.

«Ми представляємо інтереси багатьох кредиторів, які не отримали від УЕСК відшкодування у розмірі від 3 тис. до 50 тис. грн», ― повідомили «Комерсанту» юристи юридичної компанії «Адвокат Київ».

Зараз офісні телефони УЕСК не обслуговуються, сайт ueic.com.ua не відкривається, клієнти страхової компанії не можуть отримати виплати, оскільки відділення УЕСК закриті з весни. Не працює і центральний офіс компанії в Києві по вул. Димитрова, 5-б.

УЕСК зіткнулася з проблемами на початку цього року, коли власником компанії стала «неназвана фізична особа», повідомляє «Комерсант». Хоча всього за рік до цього (в 2010 році) була лідером за полісами «зеленої карти» з часткою в портфелі 50% ― близько 39 млн грн із понад 78 млн грн.