• У Свердловську ворони побили камінням машини депутатів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 22 жовтня 2012 року

У Свердловській області в Росії зграя ворон озброїлася проти автомобілів, припаркованих біля будинку Законодавчих зборів області. В результаті було розбите скло на двох автомобілях Toyota Camry і одному Мерседесі.

«Політично свідомі» пернаті кілька годин поспіль кидали каміння в машини депутатів, повідомив у своєму блозі на livejournal депутат із Законодавчих зборів Свердловської області, голова фракції ЛДПР Максим Ряпасов.

У короткому повідомленні під назвою «Сміятися чи боятися» він написав 19 жовтня, що особисто став свідком «пташиного протесту проти ненависних чиновників і депутатів».

За словами Ряпасова, ворони брали свої «снаряди» на даху будівлі Законодавчих зборів Свердловської області, де влаштовано затишний сад каменів.

«Це не камінь у город Людмили Валентинівни (мається на увазі Бабушкіна ― голова Палати представників законодавчих зборів Свердловської області), а скоріше камінь з її городу. Виходячи з роботи, я помітив групу водіїв депутатських і міністерських авто. Вони хаотично рухалися і розмахували руками. Я запитав, що відбувається, на що мені один доповів, що ворони хапають каміння з балкона Бабушкіної і обстрілюють VIP-машини вже кілька годин! Так, так, саме бомбардують! Причому вже розбили скло у двох камрі і одного мерса. Це не жарт. Це реальний випадок... Як згадаю, так смішно», ― написав депутат.

Тепер урядовому автопарку доведеться якимось чином пояснювати страховикам машин те, що трапилося, і підраховувати збитки.

Відзначимо, добре відомі всім птиці майже не бояться людей, навіть, навпаки, можуть нападати на них, особливо, коли літають зграями. Промишляючи де завгодно, ворони досягли небувалої віртуозності та продемонстрували високий інтелект.

Вчені провели цілий ряд експериментів із воронами і встановили, що ці птахи в змозі спрогнозувати послідовність складних подій і навіть вирішувати нескладні логічні завдання. Взаєморозуміння і взаємовиручка ворон також на небувалій висоті, і людям є чому повчитися у цих мудрих птахів, вважають орнітологи.

Нагадаємо, в кожній культурі ворони займали особливе місце. Так, у слов'янській міфології вони вважалися помічниками злих сил, а в кельтській міфології ― вісниками богів війни і смерті. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...