ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

КНДР загрожує обстріляти Південну Корею через повітряні кульки

Велика Епоха
Північна Корея оголосила нове попередження південнокорейським активістам, які планують запускати кулі-листівки в наступний понеділок.

Ілюстрація: Велика Епоха
Ілюстрація: Велика Епоха
Якщо хоч одна листівка з повітряною кулькою потрапить на кордон КНДР, влада вчинить артобстріл, повідомляє південнокорейський сайт NKNews.

Північна Корея і раніше випускала подібного роду попередження своєму сусідові, але на цей раз закликала жителів південнокорейської області Рімджін (Rimjin) до понеділка евакуювати всіх жителів, щоб уникнути можливих жертв.

Командування Корейської Народної Армії Західного фронту (КНА) видало суворе попередження Південній Кореї, яка планує випустити листівки в наступний понеділок, заявивши, що територія Рімджін (де відбудеться запуск) стане центром прямого ураження.

Крім того, в повідомленні відзначається, що околиці Рімджіна зазнають нещадного військового удару Західним фронтом без попередження. Застереження закінчувалося словами: «КНА ніколи не робить пустих заяв».

Але активісти, які планують випустити листівки, можуть ці загрози пропустити повз вуха. У минулому вже багато разів захисники прав людини випускали різні листівки, і Північна Корея також загрожувала напасти на плацдарм, але всі ці події закінчувалися без жодних проблем. Також Північ вже не в перший раз попереджає жителів евакуюватися.

Раніше, в лютому цього року, коли Південна Корея почала артилерійські навчання поблизу морського кордону на заході від Пенньєндо, північний сусід погрожував відплатою і попереджав цивільних осіб п'яти островів біля Пенньєндо до початку обстрілу евакуюватися в безпечні райони. Але це виявилося порожньою загрозою. Тому, безумовно, в понеділок активістів навряд чи можна буде утримати від плану дій своїх запусків, відзначає видання.