• У Києві пройде Міжнародна виставка орігамі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 23 жовтня 2012 року

ХІ міжнародна виставка орігамі «Все з квадрата» і виставка «паперових скульптур» пройдуть у галереї Центру української культури та мистецтв у Києві.

Заходи відбудуться в дні осінніх канікул: з 25 по 27 жовтня. Крім витіюватих виставок, тут пройдуть майстер-класи «Квіти орігами» і конкурси на краще втілення ідеї засобами паперопластики (в техніці орігамі, квілінг, витинанка та ін.) Відвідувачів чекає також Ігротека орігамі та консультації для педагогів і батьків.

Старовинне японське мистецтво орігамі дасть учасникам нові враження, розкриє нові форми і методи його застосування в сучасному житті.

Складання різноманітних фігурок із паперового квадрата без ножиць і клею — просте і доступне всім заняття, до того ж приносить кожному умиротворення, виробляє терпіння і спокій, поліпшує пам'ять, інтелект, логічне та образне мислення, підсилює концентрацію уваги, розвиває естетичний смак і вміння спілкуватися.

У зв'язку з цим орігамі називають «технологією XXI століття» і використовують як в архітектурі, конструюванні, технічному та художньому дизайні, так і в математиці, педагогіці та арт-терапії.

Майстер-класи для дітей безкоштовні. Вхід для всіх також вільний (з 10:00).

Заходи пройдуть за адресою: Київ, вул. Хорива, 19-в.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...