• На фестивалі ЯпоноМанія розкрили світ Висхідного сонця

  • Володимир Бородін | Велика Епоха
    Неділя, 21 жовтня 2012 року
Фестиваль «ЯпоноМанія» вперше відкрився в Києві 20 жовтня, щоб якомога ширше і яскравіше представити культуру країни висхідного сонця в Україні.

На фестивалі проходять шоу-демонстрації, лекції, виставки-продажі та майстер-класи. Тут можна розкрити для себе багато раніше невідомих аспектів життя японців. Наприклад, дізнатися, чим відрізняються окімоно від нецке, про що можна говорити під час проведення чайної церемонії. Організатори поставили за мету представити як можна багатше і яскравіше японську культуру в Україні, привернути увагу до японських прикладних мистецтв і східних єдиноборств, а також — традицій і звичаїв.

В рамках «ЯпоноМанії» проходить виступ піаніста Темпея, виставка художника-каліграфа Рюсекі Морімото, експозиції художника KUBO Shu, показові виступи зі східних єдиноборств, майстер-класи (орігамі, майстерність Гейші, кімоно і інше), демонстрація приготування суші від особистого кухаря посла Японії в Україні, колекції японського зброї, національних сувенірів та виставка нецке.

Фестиваль японської культури «Япономанія» проходить 20—21 жовтня 2012 року в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».
Підписатися:

Коментарі