• У Києві станцію метро «Іподром» відкрили з бійкою

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 25 жовтня 2012 року

Сьогодні перед відкриттям станції метро «Іподром», у Києві, де були присутні прем'єр Микола Азаров та голова КМДА Олександр Попов, відбулася бійка.

Близько 80 міцних молодчиків з охорони кандидата від Партії регіонів Ігоря Лисова напали на групу киян, які прибули на відкриття «Іподрому». Люди прийшли поскаржитися київському мерові і Азарову на свавілля ЖЕКів та тримали в руках транспаранти, передає «Українська Правда». Це були мешканці кількох багатоповерхівок із вул. Новопирогівська і пр. Червонозоряного Голосіївського району Києва, чиї будинки відключили від опалення та гарячої води.

Молоді люди, що накинулися на них, вирвали у активістів плакати, викручували руки і штовхали. Далі групу оточили щільним кільцем, не пускаючи на захід, заявила «УП» представник «Демократичного альянсу» Вікторія Черевко.

У відділі зв'язків із громадськістю ГУМВС України в Києві в свою чергу вважають, що група громадян, яка виражала невдоволення діями КМДА, провокувала конфліктну ситуацію. У їхніх діях міліція угледіла порушення статті Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо організації масових заходів. У зв'язку з цим інцидент довелося «своєчасно попередити». На організаторів же конфлікту будуть складені адміністративні протоколи, вказується в повідомленні міліції.

А в цей час на відкритті станції метро «Іподром» був запущений перший новий вагон вітчизняного виробництва (Крюківського вагонобудівного заводу). Азаров заявив, що в метрополітені будуть їздити тільки українські потяги, повідомляє урядовий портал.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...