• Перед виборами було багато популізму — Сергій Тігіпко

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 30 жовтня 2012 року

Сергій Тігіпко вважає, що цього року в ході передвиборчих перегонів було мало конструктивних розмов і багато популізму. Крім того, політик вважає, що порушення на мажоритарних округах були з боку практично всіх політичних сил.

Під час онлайн-прес-конференції 23 жовтня на своїй сторінці на Фейсбук Сергій Тігіпко відповів на питання Великої Епохи.

— Сергію Леонідовичу, скажіть, будь ласка, скільки коштувала передвиборча кампанія Партії Регіонів?

Тігіпко С.: Скільки коштувала кампанія — не можу сказати, бо не займаюсь цим питанням. Відверто — не знаю.

— Як Ви оцінюєте рівень політичних дебатів цього року? Ви слідкували за теледебатами усіх політсил?

Тігіпко С.: Щодо дебатів — чесно кажучи, рівень дискусії мене не дуже задовольнив. Дуже багато популізму і мало конструктивних розмов. Серйозні розмови відбувались паралельно з дебатами політиків під час 5 конференцій, які організував Реформаторський клуб (форум «Україна: проект розвитку»). І сьогодні були цікаві виступи на одній із таких конференцій. Ввечері я запросив спікерів на вечерю і ще буду намагатись випитувати години 2 все що мене цікавить.

— Партію Регіонів звинувачують у використанні адмінресурсу в ході передвиборчої кампанії. Прокоментуйте це твердження, будь ласка.

Тігіпко С.: Щодо адміністративного ресурсу, то визнаю порушення в першу чергу на мажоритарних округах із боку практично всіх політичних сил і самовисуванців. Але говорити про значний вплив адмінресурсу сьогодні неможливо. Я переконаний, що і під час голосування фальсифікації практично будуть неможливі.

Дуже змінився закон «Про вибори», який дає доступ до процесу підрахунку голосів журналістам, представникам громадських організацій, представникам кандидатів у депутати. Процес голосування буде транслюватися в онлайн-режимі на 75% дільниць. А процес підрахунку буде фіксуватись на камери на 100% дільниць, і це відео зберігатиметься протягом року. Дуже б хотілось, щоб вибори пройшли прозоро і чесно.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...