• Опозиціонер Удальцов явився в Слідчий комітет Москви на допит

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 жовтня 2012 року

Лідер російської опозиційної партії «Лівий фронт» Сергій Удальцов вийшов із підпілля і з'явився на зустріч зі слідчими Слідчого комітету Росії в призначений термін.

Опозиціонер написав у Twitter «Я прийшов у СК. Це буде суд над путінським режимом. Приходьте підтримати мене та інших політичних в'язнів».

Біля входу в будівлю він висловив сподівання, що протримається. «Росія буде вільною!» ― сказав він присутнім журналістам. Разом із ним прийшли і його прихильники. Їхня група невелика ― всього 10 чоловік. Зараз вони мирно стоять біля будівлі СК із протестом. Поліція нікого не чіпає, повідомляє «Ехо Москви».

За кілька днів до цього соратники Удальцова гадали, втече він із країни або з'явиться на допит. Політика не бачили кілька днів. Навіть дружина, яка зараз перебуває в Україні з дітьми, не могла зв'язатися з чоловіком.

Адвокат Удальцова Віолета Волкова, яка зараз перебуває разом із підозрюваним у СК, на 99% впевнена, що її клієнта заарештують, і надалі їй доведеться відвідувати його в СІЗО.

Нагадаємо, після арешту активіста «Лівого фронту» Леоніда Развозжаєва повістку в СК отримав і лідер партії в рамках справи проти НТВ за показ фільму «Анатомія протесту 2». З Удальцова взяли підписку про невиїзд. За наявними даними Слідчого комітету, Удальцов разом із Развозжаєвим і Костянтином Лебедєвим готували повалення влади в ряді міст Росії. Останні двоє нині перебувають у СІЗО «Лефортово» Москви.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...