• У США і Канаді жертвами урагану «Сенді» стали 17 осіб

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 30 жовтня 2012 року

У ніч на 30 жовтня на східне узбережжя США і Канаду обрушився ураган «Сенді» зі швидкістю 135 км/год, забравши життя 17 осіб.

В американських штатах Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Пенсільванія, Західна Вірджинія, Північна Кароліна, Коннектикут і Меріленд загинуло 16 чоловік. Ще одна людина — в Торонто у Канаді. Зараз вихор рухається до Вашингтону.

У Нью-Йорку затопило 7 з 26 ліній метро, залізничні та автобусні депо. У воді опинилися таксі, автобуси і поліцейські машини.

Генеральний директор Транспортного управління Нью-Йорка Йосип Лхота попередив про небезпеку руйнування систем метро. Він сказав, що якщо солона вода вступить в контакт з електрообладнанням (стрілки і засоби зв'язку), то це викличе корозію та значне псування устаткування, передає англійська редакція Великої Епохи.

Рівень води в зоні лиха піднявся до небезпечного рівня. У деяких місцях штормові хвилі досягали 4 метри у висоту. Так, рівень води в стоках батареї відстійників зони «А» перевищив порогову відмітку 3 метри, встановлену в 1960 році після урагану «Донна», досягнувши 4,2 метра.

Повалено безліч дерев, частково зруйновано кілька будівель, є серйозні перебої з електрикою і автотранспортом. В районі Квінс повністю згоріло 50 будівель в результаті замикання електрощитів.

Тисячі жителів Нью-Йорка перебувають у 76 притулках по всьому місту.

Вчора пізно ввечері влада міста ще раз попросила людей залишатися в укриттях, триматися подалі від дороги і терпляче чекати закінчення бурі. Попередні збитки, згідно з прогнозами компанії Kinetic Analysis в США, становлять $20 млрд, передає Bloomberg.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...