• Тимошенко пішла на голодування проти фальсифікації виборів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 30 жовтня 2012 року
Проти фальсифікації парламентських виборів і нелегітимністі парламенту лідер української опозиції Юлія Тимошенко вчора подала заяву в пенітенціарну службу. Вона відмовилася від їжі, погодившись брати тільки воду.

Цю заяву зачитав її захисник Сергій Власенко журналістам.

«Перебуваючи за гратами, я не можу скликати людей на площі, тому роблю те, що можу в таких умовах. Я оголошую голодування в знак протесту проти фальсифікації виборів та нелегітимність цього парламенту», ― цитує екс-прем'єра прес-центр «Батьківщина».

За словами Тимошенко, результати національного екзит-полу показали, що проти «хрещеного батька олігархії Януковича і його клану» проголосувало 73% українців. Вона вважає легітимність режиму повністю втраченою, оскільки результат голосування був «підправлений» фальшивими протоколами дільничних та окружних комісій, підкупленими корупціонерами в мажоритарних округах.

Нагадаємо, вибори в Україні пройшли 28 жовтня 2012 року. За підрахуванням 70,58% бюлетенів, Партія регіонів набрала 33,35% голосів (у результаті отримує 200 місць в парламенті), ГО «Батькiвщина» ― 23% голосів (отримує 92 місця в парламенті), КПУ ― 14,47% (отримує 32 мандати у ВР), «УДАР» ― 13,16% (отримує 36 мандатів у ВР) і «Свобода» ― 8,99% (отримує 33 місця у Раді).
Підписатися:

Коментарі