ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Водій автобуса помер у дорозі, співробітник МНС врятував людей

Велика Епоха
У Житомирській області України стався випадок, який ледь не обернувся великою трагедією. Водій рейсового автобуса «Новоград-Волинський ― Велика Горбаша» помер за кермом прямо під час руху.

Фото: Юлія Ламаалем / Велика Епоха
Фото: Юлія Ламаалем / Велика Епоха
В салоні транспорту перебувало близько 20 пасажирів, серед яких піднялася паніка. У момент смерті водія, автобус їхав по мосту через річку, повідомляє прес-служба обласного управління МНС.

На щастя пасажирів, серед них випадково виявився працівник МНС ― водій пожежної машини Віталій Купріянчук. Він-то і зупинив машину.

На місце події прибули лікарі швидкої допомоги і констатували смерть шофера.

«Якби не швидке реагування рятівника МНС, жертв могло бути набагато більше, оскільки автобус рухався по містку через водойму», ― наголошується в повідомленні.

Випадки смерті водіїв за кермом машини не рідкісне явище.

Днями, 20 жовтня, такий випадок стався на Іллінському шосе в Росії. Багатотонний МАЗ рухався до населеного пункту Іллінське (розташований на березі річки Москва). Раптово водієві стало погано, і він, втрачаючи свідомість, встиг повернути вліво із зустрічної смуги. Автомобіль і маршрутне таксі, що рухалися назустріч, дивом встигли проскочити, а МАЗ врізався в будівлю. За словами очевидців, якщо б машина звернула вправо, то були б жертви, оскільки там розташована платформа з касою на електрички, де стояли люди, повідомляють «Жуковские Вести».

Ще раніше, 12 жовтня, подібний випадок стався в Хатаінському районі Баку, де за кермом автобуса помер водій. За секунду до смерті він, проявивши професіоналізм, зупинив авто на узбіччі дороги і не піддав загрозі життя пасажирів, повідомляє Day.Az.