• Російський ВМФ щорічно буде спускати на воду до п'яти бойових кораблів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 31 жовтня 2012 року

Відповідно до кораблебудівної програми Росії, ВМФ щорічно буде спускати на воду до п'яти бойових кораблів і допоміжних суден.

Про це заявив в Петербурзі російський адмірал, головнокомандувач ВМФ Росії Віктор Чирков в інтерв'ю телеканалу «Росія 24».

Сьогодні в Північній столиці Росії, куди офіційно перебазувався Головний штаб ВМФ РФ, на Сенатській площі відбулася урочиста церемонія підняття Військово-морського прапора РФ. Генштаб флоту повернувся в свою історичну будівлю Головного Адміралтейства, де до 1917 року базувалося Морське міністерство Російської Імперії.

Вчора в честь останнього дня переїзду Генштабу ВМФ, місцеве підприємство ВАТ «Адміралтейські верфі» спустило на воду судно «Ігор Бєлоусов». Головне його призначення ― рятувати екіпажі аварійних підводних човнів. Це судно будували на замовлення Міністерства оборони РФ і в 2014 році його передадуть російському флоту, повідомляє «РІА-Новини».

Раніше «ТВЦ» повідомляла про намір ВМФ Росії нарощувати військову присутність своїх бойових кораблів у світовому океані.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...