• «Батьківщина»: Влада готує штурми двох виборчих комісій під Києвом

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 31 жовтня 2012 року
У місті Ірпені (95 округ) у найближчі хвилини можливий штурм окружних виборчих комісій, де перемагає кандидат від ОО «Батьківщина» В'ячеслав Кутовий, повідомляє прес-центр партії. 
«Кандидат у Партії регіонів Петро Мельник переконався, що програє вибори, і зараз біля будівлі, де розташована виборча комісія, зібралася велика група міцних молодих хлопців, які, за нашою інформацією, збираються атакувати комісію, щоб знищити бюлетені і протоколи голосування, і, тим самим, зірвати підведення результатів голосування», ― наголошується в повідомленні прес-центру «Батьківщина» з посиланням на народного депутата Костянтина Бондарєва, який перебуває на місці подій.
За словами Бондарєва, міліціонери і правоохоронці не вживають ніяких запобіжних заходів, незважаючи на звернення присутніх на ділянці. Реакцій на численні дзвінки на номер 102 також немає.
«Тут всього кілька міліціонерів. Якщо станеться силовий напад, вони нічого не зможуть зробити», ― зазначив депутат.
Він також розповів про порушення в 197-му окрузі в Черкаській області, де в приміщенні ОВК в місті Каневі вимкнули світло, через що комісія припинила роботу, а біля будівлі збирається група невідомих молодих людей.
Депутат Ірпінської міської ради Дмитро Войцех напередодні заявив, що за результатами паралельного підрахунку голосів в їхньому окрузі лідирує представник «Батьківщини» Леонід Даценко, приблизно на 4500 голосів випереджаючи Мельника, і останній робить різні підробки та махінації, що б забезпечити собі депутатський мандат.
Войцех також повідомив, що його команда зафіксувала всі факти порушень і запевнив, що вони зроблять все можливе, щоб захистити волевиявлення людей, повідомляє «Газета.ua»
Зазначимо, зараз сайти Об'єднаної опозиції та «Фронту змін» працюють з перебоями, багато їхніх сторінок не відкриваються. Як заявив Арсеній Яценюк, зараз на їхні портали вчиняється вірусна DDoS-атака, тому вони запрошують читати останні повідомлення на сторінці ГО «Батьківщина» в соцмережі Фейсбук.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...