ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Виробник української військової форми святкує 20-річчя

Велика Епоха
Єдиний в Україні розробник форми одягу та спорядження для силових структур — виробничий концерн «Воєнторг ДіСі» відзначив своє двадцятиріччя 26 жовтня.
Виробник української військової форми святкує 20-річчя. Фото: Велика Епоха
Виробник української військової форми святкує 20-річчя. Фото: Велика Епоха

«Розроблення форми одягу — незатребувана ніша на ринку силових структур, коли дійсно хочуть переодягнутися у щось нове і сучасне, але не вистачає фахівців, які можуть їм щось запропонувати», — сказав засновник і фінансовий директор Сергій Сігал.

Двадцять років тому «Воєнторг ДіСі» заснували 3 людини — батько і два сини. Зараз концерн налічує понад триста працівників.

«Ми купили фабрику, яка з 1942 року виробляла спецодяг для червоноармійців, — розповів генеральний директор і засновник Олексій Сігал. — Стабільні державні замовлення дозволили модернізувати фабрику, закупити нове обладнання».

Одним із перших контрактів для «Воєнторг ДіСі» був контракт на поставку в національну гвардію України. Сьогодні серед клієнтів концерну — збройні сили України, Міністерство внутрішніх справ, рятувальники МНС, Служба безпеки України, прикордонні війська, а також сотні охоронних фірм, тисячі любителів полювання і екстремального туризму.

«Після декількох великих поставок, ми зрозуміли, що займаємося тим, чим потрібно», — розповів Олексій Сігал.

Час диктує свої правила і зараз колектив ДіСі розробляє нову комп'ютерну програму, яка дозволить в онлайн-режимі міняти деталі костюма, наприклад, кепку, берети, а також дозволить міняти забарвлення. Це дозволить полегшити і прискорити роботу з клієнтами концерну.

Народний депутат Василь Горбаль — любитель полювання і частий клієнт магазинів ДіСі.

«Я особисто в роздрібній мережі для себе кубував і мисливську форму, а також подарунки для друзів, — сказав народний обранець. — Я досить вимогливий до одягу, але претензій до форми у мене не було».

«Воєнторг ДіСі» був заснований 29 жовтня 1992 року. Зараз концерн виробляє поставки в 14 країн світу, а також має спільне виробництво в Японії, Чехії, Росії та Європі.

У 2010 році розроблена вся лінійка форми для прикордонних військ — від робочого одягу солдата до парадної форми генерала.

У 2012 — розроблена нова форма МВС для поліції.

Багато співробітників концерну — ветерани правоохоронних органів і поліції спецназу.