• Через негоду ДАІ обмежила рух у 9 областях України

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 17 грудня 2012 року
У результаті несприятливих погодних умов на окремих ділянках автомобільних доріг України ДАІ обмежила рух автотранспорту.

Автомобільні пробки та ускладнення руху транспорту зафіксовані за добу 16 грудня в Тернопільській, Вінницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Житомирській, Рівненській, Волинській та Хмельницькій областях, повідомляє прес-служба ДАІ УМВС.

Зі снігових заметів звільнено 1800 транспортних засобів. Укравтодор постійно проводить розчищення доріг.

У Рівненській області через 1,5 метрових замети в розчищенні доріг місцевого, регіонального та міжнародного значення задіяна спеціальна інженерна техніка (БАТ-2) аварійно-рятувального загону області, повідомляє прес-центр МНС.

У Львівській області в ніч з 15 на 16 грудня на місце автомобільних заторів (траса Київ — Чоп) додатково направили понад 200 рятувальників, 40 спецмашин і групи життєзабезпечення. Тут спостерігався незвичайно сильний снігопад зі шквалистим вітром, що супроводжувався дощем і миттєвим обмерзанням доріг.

Зараз працівники дорожніх служб, ДАІ та МНС працюють у посиленому режимі. Державтоінспекція просить водіїв на період негоди без необхідності не сідати за кермо.
Підписатися:

Коментарі